top of page
DUCHOŇ & Gyimesi/Csino/Tóbisz/Rajniš
DUCHOŇ & Gyimesi/Csino/Tóbisz/Rajniš

ne 03. 9.

|

námestie pred Pradiarňou 1900

DUCHOŇ & Gyimesi/Csino/Tóbisz/Rajniš

symfonický koncert

ČAS A MIESTO

03. 9. 2023, 19:00

námestie pred Pradiarňou 1900, Páričkova ulica, Bratislava

O PODUJATÍ

VSTUPENKY

Inšpiráciou pre tento koncert je úspešný muzikál Na srdci mi hraj!, ktorý od novembra videlo už viac ako 10 000 návštevníkov.  Zaznejú hity z tohto predstavenia a niekoľko  prekvapení,  ktoré budú spievať dvaja protagonisti muzikálu Martin Gyimesi a Karol Csino spolu s Marianom Vojtkom a Tituszom Tóbiszom. Bude to večer plný hitov Karola Duchoňa tak ako ste ich ešte nezažili. V grandióznych symfonických aranžmánoch skladateľky Ľubice Čekovskej, miešaním operných hlasov a v  sprievode symfonického orchestra.

Účinkujú:

Martin Gyimesi, Karol Csino, Titusz Tóbisz a Jiří Rajniš

Dirigent:

Dress code: 

formálny

Vzhľadom na spoločenskú udalosť si organizátor v prípade nevhodného oblečenia vyhradzuje právo odmietnuť vám vstup na podujatie. Po začatí koncertu vám už nebude umožnený vstup. 

V prípade nepriaznivého počasia po začatí koncertu sa cena vstupného nevracia.

18:00 - otváranie brán

19:00 - koncert

Festivalová zľava:

  1. Do 31.7.2023 zľava 20 % na všetky vstupenky.
  2. Zľava 25 % pre dôchodcov, ZŤP, študentov a učiteľov - len do sektorov 1, 2, 3 a 4. V prípade využitia tejto zľavy dávate      súhlas, že pri vstupe vám môžeme skontrolovať príslušný doklad.
  3. Množstevná festivalová zľava – pri nákupe 5 vstupeniek (aj kombinácia rôznych koncertov) zľava 25 %, pri nákupe 10 vstupeniek, zľava 35 %. Pri väčších množstvách kontaktuje monika.smutna@symfoniaumenia.sk
  4. Zľava pre Ružinovčanov 50 % – v prípade využitia tejto zľavy dávate súhlas, že pri vstupe vám môžeme skontrolovať občiansky preukaz. Zľava platí len pre sektory. Zľavu je potrebné aplikovať v košíku po výbere vstupeniek v plnej cene (Ružinovčan). Len do sektorov 1, 2, 3 a 4.

Podujatie vám prináša Mestská časť Bratislava-Ružinov.

Zdieľajte toto podujatie

bottom of page