top of page
JOSÉ CURA - Boleros by Manzanero
JOSÉ CURA - Boleros by Manzanero

ne 10. 9.

|

námestie pred Pradiarňou 1900

JOSÉ CURA - Boleros by Manzanero

záverečný koncert festivalu

ČAS A MIESTO

10. 9. 2023, 19:00

námestie pred Pradiarňou 1900, Páričkova ulica, Bratislava

O PODUJATÍ

VSTUPENKY

Po prvý raz  vo svojej kariére venuje tento výnimočný spevák celý koncert hudbe, ktorá vychádza z jeho latinskoamerických koreňov. Slovenské publikum si môže v premiére vychutnať umenie plné vášne a temperamentu, takých príznačných pre tento druh hudby. Armando Manzanero patrí k najväčším skladateľom Latinskej Ameriky. Za svoje celoživotné dielo získal cenu Grammy. Tento večer bude plný romantických skladieb ako Como yo te ame, Te extrano, No me platiques a ďalšie.

José Cura je považovaný za jedného z najlepších tenorov súčasnosti, prezývajú ho aj „štvrtý tenor.“ Prvý raz vystúpil vo Verone v roku 1992. O dva roky neskôr vyhral súťaž Operalia a odvtedy vystupoval v najprestížnejších koncertných sálach a operných domoch. Známy je svojím nekonvenčným koncertným vystupovaním a charakteristickou interpretáciou rolí talianskych a francúzskych opier, najmä Verdiho Othella a Saint-Saënsovho Samsona,.

Účinkujú:

José Cura, jazzové kvinteto

Dress code: 

formálny

Vzhľadom na spoločenskú udalosť si organizátor v prípade nevhodného oblečenia vyhradzuje právo odmietnuť vám vstup na podujatie. Po začatí koncertu vám už nebude umožnený vstup. 

V prípade nepriaznivého počasia po začatí koncertu sa cena vstupného nevracia.

18:00 - otváranie brán

19:00 - koncert

Festivalová zľava:

  1. Do 31.7.2023 zľava 20 % na všetky vstupenky.
  2. Zľava 25 % pre dôchodcov, ZŤP, študentov a učiteľov - len do sektorov 1, 2, 3 a 4. V prípade využitia tejto zľavy dávate      súhlas, že pri vstupe vám môžeme skontrolovať príslušný doklad.
  3. Množstevná festivalová zľava – pri nákupe 5 vstupeniek (aj kombinácia rôznych koncertov) zľava 25 %, pri nákupe 10 vstupeniek, zľava 35 %. Pri väčších množstvách kontaktuje monika.smutna@symfoniaumenia.sk.
  4. Zľava pre Ružinovčanov 50 % – v prípade využitia tejto zľavy dávate súhlas, že pri vstupe vám môžeme skontrolovať občiansky preukaz. Zľava platí len pre sektory. Zľavu je potrebné aplikovať v košíku po výbere vstupeniek v plnej cene (Ružinovčan). Len do sektorov 1, 2, 3 a 4.

Podujatie vám prináša Mestská časť Bratislava-Ružinov.

Zdieľajte toto podujatie

bottom of page