top of page
MATT DUSK sings Frank Sinatra
MATT DUSK sings Frank Sinatra

so 02. 9.

|

námestie pred Pradiarňou 1900

MATT DUSK sings Frank Sinatra

swingový koncert

ČAS A MIESTO

02. 9. 2023, 19:00

námestie pred Pradiarňou 1900, Páričkova ulica, Bratislava

O PODUJATÍ

VSTUPENKY

Matt Dusk a Rozhlasový Big Band Gustava Broma pod taktovkou Vlada Valoviča vás vezme na cestu do čias elegancie a ikonického Las Vegas roku 1966. Do čias, keď hitparádam kraľoval Frank Sinatra a štandardy, ako Come fly with me, Fly me to the moon, I´ve got you under my skin.

Matt Dusk pochádza z Kanady. Predal viac ako milión albumov, na konte má štyri zlaté a šesť platinových, množstvo ocenení a niekoľko nominácií na prestížne ocenenie JUNO.

„Matt Dusk z Toronta prevzal to, čo sa naučil od velikánov, a prispôsobil to modernému publiku.“(LA Times)

„Dusk je ponorený do grandióznych aranžmánov pretkaných nadbytkom Sin City a výrazne v sinatrovskom štýle vracia čas o štyri desaťročia späť.“(Jazz Times)

„Matt Dusk pôsobivo vracia Las Vegas späť do slávnych čias klasických speváckych melódií ako od Rat Packera Franka Sinatru.“ (billbord).

Účinkujú:

Matt Dusk, Rozhlasový Big Band Gustava Broma so sláčikovou sekciou

Dirigent: 

Vlado Valovič

Dress code: 

formálny

Vzhľadom na spoločenskú udalosť si organizátor v prípade nevhodného oblečenia vyhradzuje právo odmietnuť vám vstup na podujatie. Po začatí koncertu vám už nebude umožnený vstup.

V prípade nepriaznivého počasia po začatí koncertu sa cena vstupného nevracia.

18:00 - otváranie brán

19:00 - koncert

Festivalová zľava:

  1. Do 31.7.2023 zľava 20 % na všetky vstupenky.
  2. Zľava 25 % pre dôchodcov, ZŤP, študentov a učiteľov - len do sektorov 1, 2, 3 a 4. V prípade využitia tejto zľavy dávate      súhlas, že pri vstupe vám môžeme skontrolovať príslušný doklad.
  3. Množstevná festivalová zľava – pri nákupe 5 vstupeniek (aj kombinácia rôznych koncertov) zľava 25 %, pri nákupe 10 vstupeniek, zľava 35 %. Pri väčších množstvách kontaktuje monika.smutna@symfoniaumenia.sk
  4. Zľava pre Ružinovčanov 50 % – v prípade využitia tejto zľavy dávate súhlas, že pri vstupe vám môžeme skontrolovať občiansky preukaz. Zľava platí len pre sektory. Zľavu je potrebné aplikovať v košíku po výbere vstupeniek v plnej cene (Ružinovčan). Len do sektorov 1, 2, 3 a 4.

Podujatie vám prináša Mestská časť Bratislava-Ružinov.

Zdieľajte toto podujatie

bottom of page