top of page
ROZPRÁVKOVÝ HRDINA
ROZPRÁVKOVÝ HRDINA

st 06. 9.

|

námestie Ostredky

ROZPRÁVKOVÝ HRDINA

detské divadielko

ČAS A MIESTO

06. 9. 2023, 17:00

námestie Ostredky, Dr. Vladimíra Clementisa

O PODUJATÍ

VSTUP ZADARMO

Divadlo Zábavka nám prináša novú dávku radosti a smiechu pre deti aj dospelých s ich najnovším divadelným predstavením s názvom "Rozprávkový hrdina". Toto veselé divadelné vystúpenie zo série "Z rozprávky do ZáBaVKy" sľubuje zaujať a pobaviť všetkých divákov rôznych vekových kategórií.

Jedinečný koncept tohto predstavenia spočíva v tom, že na pódiu sa zozbierali hrdinovia a postavičky z rôznych slovenských rozprávok. Tí sa stretávajú na jednom mieste, aby spoločne zvládli úlohu oslobodiť slnko. No, ako sa hovorí, iba ten najväčší hrdina dokáže splniť takúto odvážnu úlohu. A kto by to bol? Hrdinský a odvážny Ďuro Truľo, samozrejme!

Príbeh sa odohráva okolo Ďura Truľu, ktorý je síce celkom obyčajnou postavičkou, no jeho odvaha je nesmierna. A práve odvaha a odhodlanie budú kľúčom k tomu, či dokáže zlomiť krutovládkyňu a oslobodiť slnko. Počas svojej cesty sa stretne s mnohými výzvami a prekážkami, ako sú Laktibrada a Valibuk, a práve tu prichádzajú do hry diváci. Ich úlohou je pomôcť Ďurovi Truľovi a stať sa tak súčasťou príbehu. Divadlo Zábavka zanecháva priestor na interakciu s divákmi, ktorí môžu pomáhať postavám prekonávať prekážky a tým ovplyvniť priebeh rozprávky.

Ak chcete zažiť nezabudnuteľný zážitok pre celú rodinu, "Rozprávkový hrdina" od Divadla Zábavka je tou správnou voľbou. Vstúpte do sveta rozprávok, kde sa odvaha stretáva s dobrodružstvom, a nechajte sa unášať pesničkami a magickou atmosférou. Staňte sa súčasťou tejto interaktívnej rozprávky a objavte, kto sa stane najväčším hrdinom práve pre vás!

Účinkujú:

Divadlo Zábavka

Podujatie vám prináša Mestská časť Bratislava-Ružinov.

Na podujatie "Rozprávkový hrdina" je nutné si vopred spraviť bezplatnú rezerváciu miesta.

REZERVÁCIA MIESTA

 • BEZPLATNÁ VSTUPENKA - dospelý

  Táto vstupenka obsahuje bezplatný vstup na podujatie "Rozprávkový hrdina".

  0,00 €
  Vypredané
 • BEZPLATNÁ VSTUPENKA - dieťa

  Táto vstupenka obsahuje bezplatný vstup na podujatie "Rozprávkový hrdina".

  0,00 €
  Vypredané

Toto podujatie je vypredané

Zdieľajte toto podujatie

bottom of page