top of page
VISEGRAD MINI JAZZ FEST / Zabudnuté poklady zlatej éry
VISEGRAD MINI JAZZ FEST / Zabudnuté poklady zlatej éry

pi 08. 9.

|

námestie pred Pradiarňou 1900

VISEGRAD MINI JAZZ FEST / Zabudnuté poklady zlatej éry

hot jazz koncert

ČAS A MIESTO

08. 9. 2023, 19:00

námestie pred Pradiarňou 1900, Páričkova ulica, Bratislava

O PODUJATÍ

VSTUPENKY

Tento projekt má za cieľ priblížiť staré české, slovenské a maďarské skladby medzivojnového obdobia v oblasti džezu. Na túto úlohu sa podujali tri z najlepších orchestrov zúčastnených krajín: Bohém Ragtime Jazz Band z Maďarska, Bratislava Hot Serenaders zo Slovenska a Originálny Pražský Synkopický Orchester z Čiech. Orchestre si zahrajú skladby aj navzájom, pomiešané a vo všetkých troch krajinách. Je to naozaj unikátna príležitosť vidieť jedny z najlepších orchestrov naraz na jednom pódiu.

Účinkujú:

Bratislava Hot Serenaders, Bohém Ragtime Jazz Band, Original Prague Syncopated Orchestra

Dress code: 

formálny

Vzhľadom na spoločenskú udalosť si organizátor v prípade nevhodného oblečenia vyhradzuje právo odmietnuť vám vstup na podujatie. Po začatí koncertu vám už nebude umožnený vstup. 

V prípade nepriaznivého počasia po začatí koncertu sa cena vstupného nevracia.

Festivalová zľava:

  1. Do 31.7.2023 zľava 20 % na všetky vstupenky.
  2. Zľava 25 % pre dôchodcov, ZŤP, študentov a učiteľov - len do sektorov 1, 2, 3 a 4. V prípade využitia tejto zľavy dávate      súhlas, že pri vstupe vám môžeme skontrolovať príslušný doklad.
  3. Množstevná festivalová zľava – pri nákupe 5 vstupeniek (aj kombinácia rôznych koncertov) zľava 25 %, pri nákupe 10 vstupeniek, zľava 35 %. Pri väčších množstvách kontaktuje monika.smutna@symfoniaumenia.sk.
  4. Zľava pre Ružinovčanov 50 % – v prípade využitia tejto zľavy dávate súhlas, že pri vstupe vám môžeme skontrolovať občiansky preukaz. Zľava platí len pre sektory. Zľavu je potrebné aplikovať v košíku po výbere vstupeniek v plnej cene (Ružinovčan). Len do sektorov 1, 2, 3 a 4.

Podujatie vám prináša:

Mestská časť Bratislava-Ružinov a Visegrad Fund.

18:00 - otváranie brán

19:00 - koncert

Zdieľajte toto podujatie

bottom of page