top of page

Symfónia umenia otvára dvere detským talentom: Hľadáme nové spevácke hviezdy na festival!

symfónia umenia konkurz deti

Zdroj: Symfónia umenia Festival Symfónia umenia, vyhlasuje konkurz na spevákov/speváčky do pripravovaného koncertu s názvom "Rozprávka o pravom šťastí". Táto jedinečná príležitosť ponúka mladým talentovaným spevákom vo veku od 8 do 13 rokov možnosť účinkovať v tomto veľkolepom predstavení, ktoré bude mať premiéru práve na festivale Symfónia umenia.


"Spoločne s dirigentom Gabrielom Rovňákom sme sa po minuloročnom úspechu koncertu Najkrajšie česko-slovenské rozprávky, rozhodli zopakovať aj tento rok spoluprácu na festivale.  Verím, že umenie má inšpirovať a transformovať životy nielen dospelých ale aj detí. Preto dávame túto možnosť, vďaka ktorej naše deti rozvinú svoj umelecký potenciál a zároveň si užijú nezabudnuteľný zážitok na pódiu. Tento koncert nie je len o hudbe ale aj o podpore a povzbudení budúcich generácií umelcov.“ - Andrea Kozáková, riaditeľka festivalu Symfónia umenia.
symfonia umenia deti konkurz spevaci

Konkurz sa uskutoční dňa 8. júna 2024 o 15:00 hodine v DK Ružinov, Ružinovská 28, Bratislava.

 

Najúspešnejšie deti budú mať možnosť vystúpiť na veľkom festivalovom pódium spolu so symfonickým orchestrom a profesionálnymi spevákmi. Toto stretnutie s hudobnými špičkami bude pre mladých umelcov nezabudnuteľným zážitkom.

 

Máte talentovaného speváka/speváčku vo veku od 8 do 13 rokov? Nezmeškajte túto šancu a prihláste sa ešte dnes!

 

Registrácia je otvorená do 31. mája 2024.

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page