top of page

Symfonický koncert s hitmi DUCHOŇA prináša nezabudnuteľný zážitok s hlasmi muzikálových hviezd!


Martin Gyimesi, Karol Csino, Titusz Tóbisz, Jiří Rajniš, Symfónia umenia, Karol Duchoň

Symfonický koncert inšpirovaný úspešným muzikálom "Na srdci mi hraj!" prinesie neopakovateľný zážitok pre všetkých milovníkov piesní Karola Duchoňa.

Na srdci mi hraj, Symfónia umenia

Tento muzikál, ktorý od novembra 2022 oslovil viac ako 10 000 divákov, teraz prichádza na veľké symfonické pódium, aby rozprúdil srdcia poslucháčov. Okrem známych skladieb z predstavenia budú mať návštevníci možnosť zažiť aj niekoľko prekvapení.


Hlavní protagonisti muzikálu, Martin Gyimesi a Karol Csino, sa spojili s opernými spevákmi Tituszom Tóbiszom a tohtoročným debutantom z prestížnej milánskej La scala– Jiřím Rajnišom, aby priniesli nezabudnuteľný večer plný hitov Karola Duchoňa v úplne novom symfonickom prevedení.


Ľubica Čekovská, Symfónia umenia


Ich hlasová virtuozita sa prelína s grandióznymi symfonickými aranžmánmi skladateľky Ľubice Čekovskej, čo pridáva piesňam novú hĺbku a bohatstvo zvuku.


Spolu s nimi bude publikum sprevádzať symfonický orchester pod dirigentskou taktovkou Konstantina Ilievskeho, ktorý pridáva jedinečnú atmosféru a vytvára nezabudnuteľnú hudobnú skúsenosť.

Konstantin Ilievský




Ak máte radi muzikály a symfonickú hudbu, neváhajte a pridajte sa k tomuto veľkolepému hudobnému podujatiu.

Symfonický koncert vám poskytne jedinečnú príležitosť zažiť spojenie dvoch svetov - muzikálových hitov a symfonickej skladby - a preniesť sa na vlnách vášho obľúbeného muzikálu do sveta hudobného umenia.


Vstupenky sú v predaji za zvýhodnenú cenu do 31. júla.






Comments


bottom of page